| Deliaa93 a întrebat:

Cum scap de durerile menstruale?

5 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Cu nurofen

| Anisoara79 a răspuns:

Piafen. E foarte tare, scapi de orice durere cu el, dar sa nu faci abuz.

| lorra mng a răspuns:

La inceput foloseam nurofen, apoi nu isi mai facea efectul si am incercat ibalgin/ibalgin forte, iar dupa cateva luni nici cu acesta nu mi-a mai trecut, iar ultima data ma durea terbibil si mi-am cumparat ibalgin rapin. La mine a fost foare eficient si chiar rapid acum depinde. dar poti incerca

| Maria_9493 a răspuns:

Sunt pastile pentru acesta afectiune.Nurofen de exemplu, e eficient. Mama de exemplu bea o gura de tarie (rachiu) si ii trece. depinde acum de organismul fiecaruia

| melonpie a răspuns:

Nurofen.