| Barbie69 a întrebat:

Cum scap rapid de durerile menstruale?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

No-Spa.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea incerca sa folosesti 2-4 cani de ceai din ghimbir zilnic(cat mai concentrat). In majoritatea cazurilor da rezultate foarte bune. Ai mai putea folosi si ceai din conuri de hamei care are aceleasi efecte. Incearca sa bei in decursul unei zile si o sticla de bere. Sunt solutii naturiste insa in multe situatii dau rezultate foarte bune, uneori de-a dreptul miraculoase. Multa sanatate!

| EsteraIulia1918 a răspuns:

De asemenea, pe moment poti pune niste spirt cu vata pe loc, si iti mai trece durerea happy