| AndreyAndrew a întrebat:

Cum scapi de un virus tampit la messenger care trimite massuri singura crying help! ofer funda celui care ma scapa de tampenia asta!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.faravirusi.com/......messenger/ ai solutiile de devirusare. Succes si numai bine!

5 răspunsuri:
| Marius_1486 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui s scanezi si sa cureti pc-ul cu un antivirus 'strong'gen Dit Defender sau altele dupa care reinstalezi messengerul... daca problema persista va trebui sa reinstalezi windowsul

| JesterRO a răspuns:

Dai ctrl+alt+del, Processes, si selectezi (sincer am uitat cum se numeste) e o aplicatie care declanseaza mass-urile alea; apoi dai End Process.

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună!
Păi virusul este acela cu poză! Să dai click şi chestii de genu.
Instalează iarăşi messengerul şi o să meargă, în caz de nu, reinstalează windows.
Pa, pa!

| Beautifullies a răspuns:

Si eu am avut un virus asemanator. Nu poti scapa de el decat cu reinstalarea Windowsului.

| CpsunikMIC a răspuns:

Asa am patit si eu. Mi-am schimbat repede windowsul. Poate sa fie cam grav.