| TeO_3022 a întrebat:

Ajutor! am un virus tampit care trimite massuri pe mess singur pe engleza! cum scap de el? FUNDOI!

3 răspunsuri:
| geo_fili_2006 a răspuns:

Si eu am patit si am folosit bitdefender quick scan uite aici ---> http://quickscan.bitdefender.com/ro/

Daca nu merge decat sa le detecteze, le stergi tu, dar vezi sa nu stergi fisiere din partitia (C:\Windows\). Daca iti apare ca ai fisiere virusate in partitia C nu ai decat sa il formatezi si nu mai luat tot felul de tampenii dupa internet sau foloseste un antivirus puternic, sau mai este o solutie sterge folderul 'cache' din folderul de la Yahoo!
C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\cache
Mult noroc! Funda? :D:D:D

| fansollo22 a răspuns:

Instaleaza Malwarebytes si scaneaza cu el.Te scapa de el sigur.Bafta!

| Kissdulce a răspuns:

In locul tau mi-as instala un Antivirus, sau i-as da ignor, sau mi-as schimba parola este posibil.