| facpipi a întrebat:

Cum shimb parola la yahoo mail?

3 răspunsuri:
| NoLoveNoStress a răspuns:

Intri pe mess si sus apare " messenger, contacts, actions, help ", apesi pe 'messenger' si dupa aceea dai la 'My Account Info', e posibil sa-ti zica sa introduci parola, o introduci si dupa aceea unde scrie " Sign-In and Security " dai la "Change your Password" si de acolo trebuie sa te descurci. Succes :*

| nouamm a răspuns:

Din contul tau de yahoo.dar nu o schimbi doar la mail.o schimbi si la mess.nu poti doar la mail

| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

Nu poti s-o schimbi la mail findca ti-o schimba si pe cea de la mess,dar daca vrei si asa s-o schimbi intri pe mess si sus in bara acolo la mess apare messenger, contacts,action,help, dar tu dai messenger acolo dai ''my acount info'' apoi in dreapta apare sa scrii id si parola pe care o ai acum, apoi iti apare o lista cu titluri ceva de genul, tu dai Change your Password si iti zice sa scrii id care il ai acum apoi parola existenta si dupa aia pe cea noua, dar daca ti-ai uitat parola si nici nu mai stii intrebarea secreta nu mai ai ce sa faci, funda terog!