| AnDrACooL a întrebat:

Cum stergi o pagina pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Fluffy123 a răspuns:

Buna! Uite asa:

-https://www.facebook.com/pages/Dream-Baby/601918663157322?ref=tn_tnmn-te uiti la pagina ta si sus vezi ca ai un dreptunghi in care scrie :Editeaza pagina, apesi pe el si dai Modifica setarile, apesi si pe ala si dupa iti apare o pagina, te uiti in jos de tot si scrie Sterge sau Delete, apesi acolo si pagina se va sterge in 14 zile! Vreo nelamurire? Funda?

-

| AnDrACooL explică (pentru Fluffy123):

Multumesc

| Fluffy123 a răspuns (pentru AnDrACooL):

Cu placere!

6 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

1.Intrati pe contul dumneavoastra de facebook si dati pe paginile create de dumneavoastra.

2. Dati pe pagina dorita pe care vreti sa o stergeti.

3. Dupa ce ati selectat pagina pe care vreti sa o stergeti dati editeaza pagina.

4. Dupa acea selectati Permanenty delete url dumneavoastra si selectati salveaza modificarile.

Asta a fost totu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.facebook.com/pages/edit/?id=409446989144734&sk=permissions -> Apesi jos unde scrie: ''Delete page : Delete... (in loc de... o sa iti apara numele paginii). SAU daca ai in romana o sa iti apara ''Sterge pagina: Sterge.''

| AnDrACooL explică (pentru anonim_4396):

Pai unde jos?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnDrACooL):

Ultima varianta.