| puscahoreangaion a întrebat:

Cum stiu care fisiere de pe internet contin virusi default tab, si cum elimin acest virus din calculator exista un program anume care face asta? dau funda a la spy hunter

2 răspunsuri:
| elizasedai a răspuns:

Poti sa incerci si cu avira. Te anunta imediat cand da peste un virus pe internet si tot ceea ce trebuie sa faci este si iesi de pe acel site, el se ocupa de restul.

| sparky34 a răspuns:

Pune-ti bitdefender.Cand o pagina de internet e virusata iti blocheaza instantaneu aceea pagina.Bafta!