| andry21 a întrebat:

Am descarcat mai multi antivirusi, pe avast si inca doi. au gasit multi virusi dar nu stiu cum sa le elimin. Va rog ziceti-mi si mie cum sa le elimin, cu ce program ca nu ma pricep.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Avast, nu-i chiar un antivirus foarte bun. Ti-as recomanda in prima faza pana gasesti ceva bun sa te duci pe site la Bitdefender si sa dai scanarea aceea on-line. In functie de rezultate decizi ce faci mai departe. Daca iti gaseste in System32 [de exemplu] eu zic ca ar fi ok daca ai reinstala sistemul de operare. Daca PC-ul tau nu este unul foarte nou si nu beneficiaza de o viteza a procesorului foarte mare iti va trebui un antivirus care nu mananca resurse RAM [bitdefender-ul] o cam face! fugi pe site la Bitdefender si fa scanarea online ca nu trebuie sa instalezi nimic. Bafta!