| AdyBeastBoyForever a întrebat:

Daca ai 3 browsere instalate ar putea sa "bruieze" cumva calculatorul? De exemplu, internetul sa mearga mai greu, calculatorul sa mearga mai greu sau sa se blocheze.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Numarul de browsere nu are nici o importanta, nu afecteaza calculatorul, doar ca ocupa mai mult spatiu pe harddisk. Si eu am 3 browsere, IE 9, M.Firefox 18 si G.Chrome 24.

| Alberto97 a răspuns:

Recomand internet Explorer si Chrome

| RedHead25 a răspuns:

Eu am 4 (Internet Explorer, Mozilla, Chrome si Opera) daca le am deschise pe toate 4 sau chiar 2 dintre ele (diferite) atunci da, imi merge mai greu, in rest nu imi afecteaza cu nimic