| Paulicass a întrebat:

Daca am luat teapa de la unu dupa okazii ce as putea sa fac? din moment ce dupa am luat teapa omu mi-a dat mesaj ca cica ce te-am tepuit prin ce cale sa rezolv problema?

9 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Nu ai cum sa rezolvi. poti da un comentariu negativ, la care el va raspunde ca esti un mincinos. asa e viata, cand unii pierd altii obligatoriu castiga

| mihaibrasov a răspuns:

Te duci la OTV la emisiune si te rezolva DDD-ul.

| HaiHui4Ever a răspuns:

Dai comentariu sau vot negativ! adreseaza-te si celor de la okazii. Macar nu va mai tepui si pe altii.

| UnicornsAreLove a răspuns:

Cum ai luat teapa?

| andreeeeeeeea a răspuns:

Nu krd ca ai ce sa ii faci...si eu mi-am luat teapa, cu niste creme d la lancome am dat 2 mil pe ele si mi s-a umflat fata...nici nu erau originalelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o groaza de tepuitori pe okazii si nu ramai decat cu teapa cred ca nici politia nu poate face nimic o sa zica ca e vina ta ca mergi pe incredere si nu pe garantie. Daca vreti sa cumparati de acolo folositi garantia ESCROW! citi si voi aici ce e cu ea :http://www.okazii.ro/......umparatori

| Paulicass explică:

Deci i-am dat respectivului o placa video buna si el mi-a dat una care are acceleratorul grafic defect. omu si zicea bha testam placile si eu am zis ca sunt de acord ca vine cu calc si a venit pe draq si dupa a zis hai ca am incredere dar merge sigur mi-a zis el mie si eu i-am zis ca da. si cand am ajuns acasa sa pun placa asta a lui nu merge decat in Safe mode el mi-a facut o poza cu placa ca merge dar a facut-o in Safe mode si eu nu-mi dadusem seama pe moment doar dupa ce mi-a zis el as putea face ceva? ca mi-a facut multi nervi

| TheLoveFool a răspuns:

Ai putea sa fii putin mai explicit?

Bafta

| BoxyBelea a răspuns:

Te duci la politie si ai dai numele celui care tia trimis coletu, el o sa se aleaga cu dosar penal, iar tu o sa te alegi cu banii dati degeaba, asta e maximu ce poti sa faci