| SkyZ0 a întrebat:

Salut un amic a luat teapa pe okazii.a mai luat cineva teapa pe okazii a recuperat cumva bani si daca da cum. ofer fundita.

Răspuns Câştigător
| ovidius a răspuns:

Ţepele de pe olazii se recuprerează greu spre imposibil. Nu prea ai ce să faci dacă userul nu este garantat/verificat 100% de okazii.ro
Au ei o politică în sensul ăsta.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să se adrese la contact la adminii site-ului.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Okaziiro a răspuns:

Buna SkyZ0, Okazii.ro are un Departament de Securitate ce colaboreaza cu Politia Romana pentru rezolvarea acestor situatii. Cazurile de acest gen ne pot fi semnalate in scris la securitate@okazii.ro sau telefonic la 0374652944. Pentru a te asigura ca o tranzactie se va desfasura in deplina siguranta cumpara produse cu Garantia de Livrare: http://ajutor. okazii.ro/cumparare/garantia-okazii