| Geototty a întrebat:

Daca am media 8.98 la bacalaureat....am vreo sansa sa intru la buget la Statistica Economica.? la ASE...

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti incerca, nu ai de unde sa stii. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imposibil nu este, insa depinde cati candidati mai depun dosarul acolo. Si mai depinde daca in carta universitatii respective este mentionat ca media de admitere (la buget) nu poate fi mai mica de 9. Insa nu cred ca au asa o precizare.

| danutza88 a răspuns:

Pot spune ca anul trecut in vara au intrat cei cu media de la 9 in sus...dar daca iti lasi acolo dosarul, in toamna s-ar putea sa ai sanse