| cocosnucifera a întrebat:

Daca am trimis un colet ramburs de de 5g cu suma de 18 lei si omul nu il va ridica, cati bani trebuie sa platesc cand vine inapoi? urgent, dau funda!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba la posta.

| djciupi a răspuns:

Cat a platit taxa de trimitere... adica cat ar trebui sa fie taxa

daca pui un colet. iti cere o taxa, si cel care ridaca plateste de ex:
pui un pumnal care costa 25 lei+7 lei taxa postala, cel care ridica plateste 33 lei, deci daca nu il ridica, si il trimite posta innapoi va plati 7 lei taxa aceea

| KawaiiBroccoli a răspuns:

?nu inteleg?