| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, am o problema cu calculatorul meu. Face zgomot prea tare cand sunt intr-un joc, pe o pagina de internet etc.Cum as putea sa scap de zgomot sau sa totusi sa nu mai fie chiar asa de tare, ce trebuie sa ii fac? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Gabitzzza a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu ventilatorul nu mai poate face fata asa cred eu spun sa consulti pe cineva pentru ca nu e in regula

| Nicol_6787 a răspuns:

Asigurate ca nu sa acumulat praf in unitate.[poate face scurt circuit]... daca dupa ce ai sters praful nu ai rezolvat nimic schimba sursa e in jur de 20-40 de lei.o spun din propria exp. ce zici funda?