| saydan a întrebat:

Daca Dumnezeu exista unde se afla el? Adica el este unde-va pe Pamant s-au unde-va in galaxie? Sper sa-ma intelegeti apropo (nu cred in Dumnezeu) este doar-o intrebare prosteasca. nu lasa-ti comuri aiureawinking si... oare-o exista iad sau rai? Sper sa-mi raspunde-ti repede dau FUNDA! voi ce credeti e pe Pamant sau in galaxie?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Fiecare zi ne aşteaptă cu alte surprize, nu ştiu ce să spun nimeni nu l-a văzut dar se spune că în cer ne vegează nu pe pământ. Sincer o perioadă am fost ateu dar acum am început să fiu mai altfel fiecare are o perioadă necomună şi stresată. Iar raiul şi iadul au şi ele scopul lor...
O dimineaţă frumoasă!