| anonim_4396 a întrebat:

Daca grila televizorului cuprinde 60 de programe si trec pe televiziune prin satelit cu reciver, voi putea sa vad toate programele trecute in contract de ex 79 sau 99, sau maximul este tot de 60 cu reciver cu tot?

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

In momentul in care treci pe reciver, televizorul are functia de a reda video...el nu mai are nici o treba cu canalele. reciver-ul memoreaza canalele si reda prin tv prin AV sau Tv-scart, poate memora pana la 2500 canale chiar si mai mult depinde de reciver. funda?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Vei receptiona toate programele trecute in contract. Nu conteaza nimic altceva.

| mikeofficial a răspuns:

In pachet vei avea toate posturile tv, dar, pentru tv-ul tau cu 60 de programe poti sa inlocuiesti posturile cele "lipsite de informatii" sa ii spunem asa, cu cele mai interesante.