| anonim_4396 a întrebat:

Receptioneaza cineva canalele de televiziune din Republica Moldova (Moldova 1 si TV Moldova International), in Judetul Constanta?, aceste doua programe sunt transmise prin satelit, momentam nici o firma de distributie cablu tv nu are aceste 2 programe in grila tv, dar vreau sa stiu daca exista cineva care le receptioneaza pe raza Judetului Constanta?, am nevoie de un raspuns cat mai urgent.

Răspuns Câştigător
| annakarenina a răspuns:

Incearca sa le vezi online.

1 răspuns:
| alinutza98girl a răspuns:

Eu sunt din Constanta si nu prind canalele Moldova 1 si TV Moldova International.Stiu ca raspunsul nu e chiar asa interesant dar stiu ca e scurt si la obiect big grin