| Alle23 a întrebat:

Daca iau o husa A5 2017 pentru A5 2016, e mare diferenta? ambele au 5.2", dar vreau sa cumpar o husa de pe net si modelul care imi place e pentru versiunea 2017 doar

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Difera putin la dimensiuni si la alinierea butoanelor. Versiunea din 2017 e cu cativa milimetri mai mare si putin mai gros.

| Alle23 explică (pentru Intruder19):

Deci sa nu fac comanda...

| Intruder19 a răspuns (pentru Alle23):

Nu, cauta pentru versiunea ta. Daca nu gasesti pe nicaieri poti face o comanda pe aliexpress si iti vine in 2-3 saptamani husa de acolo.

| Alle23 explică (pentru Intruder19):

Pai de acolo voiam sa fac comanda laughing doar ca modelele astea de husa sunt pentru versiunile 2017 din cate observ

| Intruder19 a răspuns (pentru Alle23):

Vezi ca sunt unele de unde poti alege tipul telefonului.

De exemplu:
https://s12.postimg.org/xehzwoprx/Capture.png