| ucvfcsb a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un A5 2016 de la Digi.E ok telefonul in versiunea lor?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum adică in versiunea lor? la ce te referi? Ei i si vind marfa, doar nu vrei sa ti zică ca e un jaf de telefon nu? Ei au interesul sa si vindă produsele.

| ucvfcsb explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ma refer ca el vine intr-o versiune care sa le suporte 4g-u lor.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ucvfcsb):

A, ok, acum am inteles, tot la sediul lor rcs rds trebuie sa intrebi.

| Mihai1810 a răspuns:

Telefonul e bun, dar eu zic ca nu merita sa il iei de la digi.