| Tsunade99 a întrebat:

Daca iti faci timeline pe facebook poti reveni mai tarziu la normal?

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Din pacate nu, odata activata nu se mai poate dezactiva cronologia.

| boogdan91 a răspuns:

De poimaine toate profilurile de facebook o sa aiba timeline indiferent daca vor sau nu, se va implementa automat.

| PuLs a răspuns (pentru boogdan91):

O sursa pentru "ca de poimaine toate profilurile de facebook o sa aiba timeline"? Nu am vazut nicaieri sa scrie asta. Peste tot scrie ca este doar o aplicatie.

| boogdan91 a răspuns (pentru PuLs):

Daca nu cauti normal ca nu vezi, o simpla cautare pe google era de ajuns. Arunca-ti putin ochii aici: http://www.realitatea.net/......07861.html

| CllaraCllary a răspuns:

Timeline nu se dezactiveaza, dupa 30 mar. 2012 toate profilurile o sa fie asa

| andrrey000 a răspuns:

Nu