| emilianxx a întrebat:

Daca Joia care a trecut acum, a pus cineva din Cluj pentru mine sa vina tot prin posta, si vine in 2-3 zile lucratoare, si faptul ca in weeekend nu lucreaza si Luni adica astazi a fost liber, credeti ca vine maine sau maine se trimite?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

A pus cineva din Cluj sa vina unde? Unde trebuie sa ajunga coletul? Coletul a plecat de joi din Cluj daca a fost pus pana in ora 14.00.

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru emilianxx):

Astazi trebuie sa fi ajuns la posta.

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru emilianxx):

Poti sa te duci la posta si fara aviz. Iti trebuie actul de identitate.

Răspuns utilizator avertizat