| Vendetta47 a întrebat:

Daca ma joc in timp ce laptopul e la incarcat se oate strica bateria?

Răspuns Câştigător
| SuperOne a răspuns:

NU! Eu am un laptop din 2009 si ma joc cate 3-4 ore numai cu el la incarcat si daca il las pe baterie poate sta si pana la 1ora jumate neincarcat! Asa ca stai linistit!winking

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| teodoraandreea a răspuns:

Nu

| larisuka99 a răspuns:

Nu are cum sa se strice bateria.

| benyme a răspuns:

Nu se strica... ideea e sa nu te misti foarte mult ca sa nu fortezi mufa de la alimentare

| byasocrazy a răspuns:

Nu! Nu se intampla nimic, dar este indicat sa o scoti deoarece o supra solocitisi sarputea ca atunci can il deschizi sa se scurtcircuiteze.

| dubdimi a răspuns:

Cel mai bine este sa scoti bateria, ca daca il ti mereu in priza peste un an bateria o sa iti tina doar 30 min. asa fac si eu... pun bateria doar cand ies afara cu el happy