| andreideiu955 a întrebat:

Daca mi s-a descarcat laptopul si il bun la incarcat si eu tot ma joc pe el se strica bateria?

4 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Eu am laptopul de vreo 5 ani si l-am tinut mereu si il tin cu bateria in priza si n-are nimic bateria; am auzit si eu recomandarea asta sa scoti bateria (daca e incarcata) cand stai pe el bagat in priza

| NevastuicAaA a răspuns:

Asa se spune.Ca sa fii mai sigur scoate bateria.
Pune laptopul la "incarcat" fara baterie si joacate.

| horia2012 a răspuns:

Nu, dar se incarca mai greu.

| sineva a răspuns:

Eu am laptop si mi s-a defectat batereia, dupa ce baterea se incarca de tot scoate-o de la comp si foloseste compul in priza, pentru ca daca vei folosi mereu in priza cu tot cu acumulator se va defecta...