| bunicuta55 a întrebat:

Daca ma poate lamuri cineva...am urmatoarea dilema. Tencuiala care o voi da peste polistiren poate fi colorata cu ceva? Si daca da ...cu ce tip de pigment sau colorant?

Răspuns Câştigător
| laurahl_7225 a răspuns:

Noi am dat tencuiala decorativa tip "scoarta de stejar", iti recomand culoarea ORL4 de la Kober, numai sa mentionezi sa fie tencuiala decorativa scoarta de stejar. daca vrei sa ai cea mai frumoasa casa. intereseaza-te si ai sa imi multumesti. ORL4 vine de la "Orange Luminos 4". e super, crede-ma.

2 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Peste polistiren se pune plasa de fibra si tencuiala, peste astea se poate da o tencuiala decorativa care poate fi de diverse culori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai nelamuriri poti intra pe site-ul www.tencuialadecorativa.eu