| mihai4303 a întrebat:

Daca mi-a intrat telefonul in apa si nu mai merge, il pot duce in garantie?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il poti duce la reparat dar va trebui sa platesti reparatia, defectiunea este din vina ta.

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Garantia acopera doar defectiuni de fabricatie, nu proasta folosire a telefonului.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numai daca ai asigurare pentru telefon inundat.hee hee

| dannyel86 a răspuns:

Garantia nu acopera decat erorile din fabrica. Daca dispozitivul nu functioneaza corect din vina ta sau a altei persoane, reparatia se face numai cu bani (garantia nu intra in discutie).

| Alexandra0087 a răspuns:

Daca inca e in garantie, da.