| BilaRomânească a întrebat:

Dacă nu trece nebunia asta cu corona există șanse să se repete anul școlar sau universitar?

6 răspunsuri:
| Vikaa a răspuns:

De repetat nu se repeta, dar faci la vara scoala.

| alina2k18 a răspuns:

Jesus, nici macar eu nu m-am gandit la asta laughing

| Iote a răspuns:

Daca nu trece nebunia asta in timp scurt, sa se poata recupera in vacante, da exista posibilitatea sa se repete anul scolar. Dar sa speram ca nu va fi asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cursurile si seminarele se fac online si calitatea lor e chiar mai buna decat a celor f2f, de ce s-ar repeta?laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se repeta anul scolar, dar se va face scoala in vacanta de vara.

| Alverto a răspuns:

Nu se repeta, dar se recuperează in vară