| Idunna2888 a întrebat:

Daca trimit un pachet din Anglia in Romania, ajunge in 2 saptamani?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cu ce serviciu postal il trimiti!
Daca merge cu posta normala, care-i ieftina si proasta si merge cu trenul, poate sa ajunga si in 4-5 saptamani, ca-s aglomearti acum si nu suplimenteaza vagoane pentru atata lucru.
Daca trimiti prin curier, poate ajunge in cateva zile.
sa nu uitam ca, in perioada asta sunt foarte multe zile nelucratoare. Practic au mai ramas 5 zile lucratoare pana la sfarsitul anului (31 dec).

| RowseRj a răspuns:

Ajunge in 6 zile maxim

| David2120 a răspuns:

Cunosc o firma de transport Romania-Anglia foarte buna! In schimb nu stiu sigur daca ajunge in 2saptamani deoarece nu stiu cat timp au vacanta de Craciun! Daca doresti mai multe informatii poti apela la nr de telefon 0755080961.Este seful firmei si iti poate oferi mai multe informatii. Sper ca te-am ajutat!