| Albinuța767 a întrebat:

Dau funda! Cum pot să îmi postez fotografia de profil pe Instagram? Când mi-am făcut contul și mi-am important fotografia de pe Facebook nu am bifat ca să se posteze, iar acum nu merge ca să postez poza și să îmi apară și în cronologie. Cum sa fac?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă nu reușești, descarcă-ți poza de profil de pe Facebook și o încarci pe Instagram. Poate reușești așa...

| ChiarEu2 a răspuns:

Urmărește-mă @tibexu pe Instagram și îți arăt acolo cu imagini. De fapt, îți arăt tot ce ține de Instagram.

| Ag_Deea_2002 a răspuns:

Stai ca nu inteleg. vrei sa pui poza la profil ..sau sa o postezi pe profilul tau?

| Albinuța767 explică (pentru Ag_Deea_2002):

Pai îți poza de profil dar să îți apară și în cronologie. Îmi cerea când am importat poza de pe Facebook dar nu am acceptat, acum nu știu cum să fac sa fie și pe profil dar și în cronologie.