| cretzufinish a întrebat:

De cand mi-am instalat mess 10 nu mai pot citi mailurile prin mozilla ci prin internet explorer si acela deseori cu erori. Am renuntat la varianta si scriam pe google "yahoo mail" pentru a ma conecta. Azi imi cerea nu stiu ce chestionar de completat si nici asa nu am reusit. Stiti cum pot rezolva sau macar sa mi se deschida direct din lista de mess cu mozilla?
Sper ca ati inteles. Stiu ca a mai fost pusa intrebarea dar nu am gasit. sad

Răspuns Câştigător
| jl12w7 a răspuns:

Citeste aici http://blog.iamntz.com/......tine.ionut

5 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Daca vrei descarcati alt mesengerwinking

| lora3u a răspuns:

Sterge Explorer-ul si ramai cu Mozilawinking sa stii ca e mai bun Mozila happy

| alexxx a răspuns:

Ba aste cu comenturile vostre sa descarce alt messengerlaughing oh go on
probabil ti setat internet explorere ca browser principal dezactivezal din setari si dupa intri in mozila si o sa vezi ca itit apare un mesaj dac vrei ca mozila sa fie browser principal

| just0stefana a răspuns:

Pai incearca o versiune mai veche a lui messenger, ca de exemplu versiunea 9.
si eu mi-am instalat versiunea 10 si nu mai puteam sa vorbesc prin microfon c prietenii si nici camera nu mai mergea; asa ca m-am intors la veriunea 9!
eu nu am mozilla, am internet explorer si merge bine veriunea 9!
daca nici asta nu merge incearca o versiune si mai veche!
chiar nu stiu ce poate sa aiba...
poate e de vina si firefox mozilla, cine stie poate s-o fi invechit!
daca nu e o versiune mai noua la firefox mozilla atunci poate nu suporta si el versiunea noua de messenger!

sper sa iti foloseasca sfatul meu! o zi buna!

| adyadyy a răspuns:

Buna.incearca sa deschizi u mozila inainte sa intri pe mess si dupa intra pe mes ca asa imi face si mie...