| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile nu mai imi merg videoclipurile de pe youtube, cand dau play imi scrie ca a aparut o eroare sa incerc din nou si tot timpul apare la orice videoclip.Am gogle chome si nu imi merge si pe opera merge.Ce ar trebui sa fac?(am instlat si dezinstalat de mai multe ori Adobe!)

Răspuns Câştigător
| RozyRozyRozy a răspuns:

Trebuie sa folosesti mozzila... sper ca te-am ajutat... funda

1 răspuns:
| Rogger14 a răspuns:

Dezinstaleaza google chrom-ul si instaleazal din nou. Bafta.