| Veronica_Popescu_1959 a întrebat:

De cateva zile tot ce postez pe facebook nu apare celorlalti deci implicit nu mai primesc nici like-uri. Este ca si cum nu as fi prezenta pe fb desi sunt. Totul a inceput dupa ce am primit un mesaj de la fb ca mi s-a schimbat adr de mail. Eu am ignorat anuntul, l-am si sters si nu am notat nici adr de mail. Ma puteti ajuta? Multumesc.

1 răspuns:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Pe undeva pe langa imagine sau sub ea este o rotita.Dai slick pe ea si dai la confindentialitate si selectezi "prieteni"