| 4evergentleman2023 a întrebat:

De ce admina șterge aiurea întrebări? Dacă un hater da raport ea le șterge chiar dacă nu încalcă regulamentul!
Am postat o întrebare cum ca primesc pe Tiktok mesaje dubioase de la unele tipe în care îmi propun ceva și îmi lasă un număr de whatsapp dubioas și mi-a fost șters! Cu ce a încălcat acea întrebare regulamentul ca vad și alți useri și se feresc de scammeri!

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Chiar este necesar să postezi mesajele unor scammeri pe TPU, inclusiv cu numărul de telefon?

Fiecare om care folosește internetul este expus la zeci de mesaje de la scammeri în fiecare zi. Unde s-ar ajunge dacă toată lumea ar da copy-paste la acele mesaje pe TPU?

| 4evergentleman2023 explică (pentru johnnny123):

Tu ești idiotul care a dat raport?

| johnnny123 a răspuns (pentru 4evergentleman2023):

Nu, eu sunt omul rațional care a dat raport. Dacă cumva există un idiot în ecuația asta, nu sunt eu.

| 4evergentleman2023 explică (pentru johnnny123):

Ma piș pe tine cu bolta de gunoi uman!

| johnnny123 a răspuns (pentru 4evergentleman2023):

Ok, ai grijă să nu fie contra vântului.

| Hyperion7 a răspuns:

De unde știi că e admina și nu admin?