| anonim800 a întrebat:

De ce baietii se dezvolta mai greu?

11 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

Păi fetele se dezvoltă doar până la 16 ani maxim, iar băieții cam până la 22 ani, acum ți se pare că fetele se dezvoltă rapid și chiar așa este dar ele nu vor crește mai mari (mai inalte, aici iar depinde de la un organism la altul) dar ele nu au prea mult timp la dispoziție să crească, cum am mai zis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elsiane):

Mah, la 16 ani nevasta-mea ziceai ca e o scandura blonda. Da' sa vezi cum arata la 20, zici ca e un cosulet de piersicutze. Dar asta nu-i nimic, pe la 30 arata ca un model Victoria Secrets D-size fara Photoshop... ori eu inca mai pot sa port costumul de ginerica fara probleme! Esti sigura ca invatatoarea ta nu bause ceva la cancelarie, inainte de ora?

| Elsiane a răspuns (pentru anonim_4396):

@EfemerID, cum am mai zis, depinde de organism! Plus că depinde și ce alimentație aveți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce te referi? La cap?

| Elsiane a răspuns (pentru anonim_4396):

Se referă la fizic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elsiane):

De unde stii tu. esti telepat(a)?

| Elsiane a răspuns (pentru anonim_4396):

@EfemerID, știu, pentru că în clasa primară ne-a explicat totul învățătoarea. Și sunt fată, să știi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elsiane):

Draga fata, apoi raspunde-i lu' anonimu', daca stii!

| Ctmfresh28 a răspuns:

Daca te referi la inaltime vei creste mai brusc pe la 14-16 ani.

| missGirlDeea a răspuns:

Asa e naturabig grin:d

| catalinhiphop a răspuns:

Difera de la caz la caz. Eu luna asta implinesc 17 ani si am 1, 96 m si sunt foarte dezvoltat, corp atletic!