| ALEcU4Y0oU a întrebat:

De ce cand deschid calculatorul imi apare:

Please select the operating system to start

apoi imi da 2 variante sa aleg:

1. Microsoft windows xp profesional

2. Microsoft windows xp profesional Setup

Dp ce imi apare cele 2 windosuri daca nu dau click pe 1 dintre ele imi restarteaza calc

Daca dau click pe vreunu din windosuri nu merge si iar se restarteaza calc

Am incercat sa bag alte windosuri dar dp ce imi apare la inceput xp loading... apare imediat aceasta eroare si numi citeste cd-urile
Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Tzutzy09 a răspuns:

Pt ca atunci cand ti-ai formatat caluclatorul, cine ti l-a formatat nu a sters windowsul vechi si a bagat peste el pe cel nou si de aceea ai 2 sisteme de operare.Indicat ar fi sa formatezi calc deoarece se poate duce hardul cu 2 sisteme de operare.Ps: sa ti-l formateze cineva priceputwinking