| dydyka a întrebat:

De ce elevii trebuie sa aiba activitati extrascolare?
va rog raspuns rapidd

Răspuns Câştigător
| silviu_4058 a răspuns:

Pentru ca participarea ta la activitati se pune la dosar, si vei avea nevoie de acele activitati extrascolare la portofoliu cand mergi la facultate, in strainatate daca nu ai un nr consuderabil de activitati extrascolare nu vei fi admis

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa nu stea numai in clasa posomarati de profesori.

| VladConstantin20 a răspuns:

Pentru ca acestea te ajuta la intrarea la liceu happy, iti ofera un avantaj.

| diaηα a răspuns:

Ai nevoie de activitati extrascolare pentru ca mai tarziu sa poti intra la facultate.batting eyelashes
funda?batting eyelashes

| Pitycot_8635 a răspuns:

Pai cu ajutorul acestor activitati extrascolare, elevii isi dezvolta cunostinta prin mai multe astfel de activitati... funda:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi relaxeaza mintea...trebuie sa se deconecteze.sa se relaze un pic

| ioana_3024 a răspuns:

Da bine la dosarul pentru facultate