| mihai919 a întrebat:

De ce in Local Disk (D) nu imi apar fisierele pe care le am. Deci dau click pe My Computer - apoi apar cele doua partitii (C); (D) in (C) am windows instalat iar in (D) am ceva programe, muzica etc. Cand dau click pe Local Disk (D) nu imi apare nimic, dar pana sa dau click pe (D) ( My Computer - Local Disk (D) imi apare k 97, 3 GB FREE of 135 GB ) deci imi spune ca o parte din memorie e ocupata straight face... si eu nu am nimic in D. nu stiu ce sa fac. Va rog daca stie cineva,. Ms MOOOLT :*! funda!

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

Dai la tools > folder options > view > selecteaza show hidden folders and files. sperg sa le gasesti big grin

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Probabil s-a jucat cineva cu tine si ti-a ascuns fisierele da-mi add la florin. diablo sa vedem daca pot rezolva in vreun fel problema.

| KAPPACS a răspuns:

Vezi sa nu fi luat vreun virus ceva.
Sau intra asa: Control Panel-->Administration Tools-->Computer Management-->Storage-->Disk management Si vezi ca s-ar putea sa-ti apara unformated. dai click pe ea si formateazo! Bafta!

| mihai919 explică:

Multumesc mult tuturor pentru raspuns! mat31new a mers asa cum ai zis tu. mi-a aparut alea dar sunt putin asa mai sterse *(adica culoare lor e mai deschisa asa decat celelalte care au fost deja ) stii cumva de ce? Multumesc mult tuturor pentru raspunsuri.

| mihai919 explică:

Ma gandesc ca tot asa sa nu fie bifat ceva... de apar ele asa mai sterse. * nu stiu straight face.

| mat31new a răspuns (pentru mihai919):

Ca sa nu mai apara sterse, selecteaza in bloc toate foldere-le > click dreapta pe un folder > properties > si vezi la attributes sa nu fie bifata casuta : hidden.