| Rested a întrebat:

De ce in reclama aceea cu rom,,razbunarea e dulce" se razbuna mereu pe englezi daca americanii sunt cei care ni l-au luat pe Dracula, rucsacul zburator si francezii au patentat stiloul.n-are sens.

Răspuns Câştigător
| PisicaDragutza3 a răspuns:

Buna MIAU! E doar o gluma mica. Ce tu na-i ras?! happy Reclamele nu respecta intodeauna istotia.Nici nucred ca o va respecta. Si sa-ti mai zic ceva a zis la urma ''Rabunarea e dulce'' caci adica bomboanele/Biscuiti lor sunt foarte dulci.Chestia e ca... reclamele trebuie sa-ti placa prin cateva chestiuni :
-Putin sau mai mult amuzament
-Imprevizibil
Si sunt si alte multele dar nu sunt decat foarte RARE reclame ''INTELIGENTE''. Acuma ca te-am lamurit, funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Delmoniko a răspuns:

E doar o reclama, nu trebuie sa aiba sens sau sa respecte adevarul istoric.