| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

De ce iphone xr pe negru este 3300 de lei pe cand cel alb este 4300 de lei? Nu inteleg aceasta diferenta, costa culoarea mai mult sau ce?rolling on the floor)))

8 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Unu e la reducere si celalat nu probabil. Da-ne site-ul sa ne uitam.

| mastadont a răspuns:

Cred că e vreo strategie de marketing românească pentru că pe amazon au același preț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o strategie de marketting care se aplica doar mentalitatii femeilor din Romania. Ele nu vor negru ca vai doamne tine telefonul doliu, prefera alb + sa-si dea arfe ca au iPhone si well au marit pretul la cel alb. Si noi barbatii atat timp cat merg filmele alea smechere pe tel e NASA pentru noi, nu dam atati bani pe un telefon...

| Felissa13Eden a răspuns:

Uita-te la ce spatiu de stocare au.Eu am dat mai mult pe un iphone negru, nu stiu de unde aceasta diferenta la pret in functie de culoare, dar e posibil sa fie de la spatiul de stocare

| Flavianadx a răspuns:

Pentru ca vara se poarta alb. Negru atrage caldura, alb nu. big grin