| alinutza_5767 a întrebat:

Salut, cine imi poate spune cum pot sa pun intrebari sau raspunsuri ca anonim? care functioneaza funda!

12 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Pur si simplu dai log out si raspunzi unei intrebari si asa vei aparea ca anonim.

| Petronela a răspuns:

Buna! Trebuie doar sa nu te loghezi.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Te deloghezi de pe contul tău si intrii la "Pune întrebarea ta aici!". Scrii întrebarea şi o postezi. Dar întrebările puse ca anonim trec mai întâi printr'un filtru de verificare si durează să apară pe site până este aprobată de 3 moderatori. Aşa că există posibilitatea să o pierzi printre celelalte întrebări happy

| Emena a răspuns:

Pur si simplu nu te loghezi pe contul tau.nu te loghezi deloc

| IepurashRocker a răspuns:

Trebuie doar sã nu ai cont happy dai acolo "postare întrebare ca anonim" sau ceva de genu' tongue

| Shinen a răspuns:

Nu te loghezi, pui intrebarea si dai la "Trimite anonim"(sau raspunsul).

| Baby_7403 a răspuns:

Simplu :d nu te loghezi iar cand pui raspunsul sau intrebarea va aparea anonimabig grin

| Me_5216 a răspuns:

Pai dai logout si apoi pui intrebare sau raspunzi. Si o sa te intrebe ceva si tu dai acolo unde scrie ''posteaza ca anonim'' sau ceva de genu

Succes!

| bianka_6461 a răspuns:

Pur si simplu cand intri pe site nu te loghezi. sau daca nu merge asa, fa-ti un cont cu numele anonim/anonima

| PotHed a răspuns:

E simplu iesi de pe contul tau dai Logout de acolo de jos si toate intrebari si raspunurile pe care le vei pune/da vor fi anonime atat timp cat nu esti logat pe un cont.
funditabig grin?

| doctoru a răspuns:

Fara sa te loghezi. poti sa pui intrebari si sa dai raspunsuri

| EmmyK a răspuns:

Pai cand intri pe TPU nu te loga...si dai sa intrebi ceva si dupa ce ai scris intrebarea alegi acolo sa trimiti ca anonim.Asa cred nu sunt sigura dar incearca.winking