| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi accepta imprimanta decat foi foarte foarte subtiri, aproape transparente? Zice pe manual ca accepta hartie normala de 64-105 G / M . Ce e GM ? Sa stiu cum sa-i cer la vanzatoarebig grin

3 răspunsuri:
| Dirijer a răspuns:

Ce tip de imprimanta ai? ar trebui sa aiba un reglaj din meniu...

| Shatteredx a răspuns (pentru Dirijer):

E slaba, IP 2700 cannon, ideea este ca cunosc lume cu imprimante de 10 ani la care merg orice tip de foaie, groasa sau subtire, iar la imprimanta asta care este mai moderna nu merge mai nimic. Totusi, exista foi speciale si exista posibilitatea sa-mi mearga doar cu alea?

| Dirijer a răspuns (pentru Shatteredx):

Da