| loganar a întrebat:

Salut, Sunt interesat de modalitatea de a face stickere, Cum se pot face ele. Se pot scoate la o imprimanta normala?, de unde se cumpara acel autocolant. Din cate stiu este unul special. Are o parte transparente si una normala.

Ma intereseaza sa le fac eu singur, nu sa le cumpar.

3 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Salut. se numeste coala cu transfer termic. poti sa o faci singur. trebuie sa cumperi acele coli, sa ai imprimanta color setata pe obtiunea mirror (sa scoata desenul in oglinda) si apoi un tricou de bumbac si un fier de calcat cu care sa te "plimbi" vreo 3 minute pe stikerul aplicat pe tricou. am gasit si la real coli temice

| costisefu a răspuns (pentru furios4you):

Iti trebuie si o imprimanta cu cerneala de sublimare, cerneala speciala care iese din foaie la caldura si intra in tricou.

| loganar explică:

La ce pret le-ai gasit si aveai si fara transfer termic decat transfer