| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi citeste calculatorul documentele in formatul windows media center. oare nu il am instalat.

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Pai e simplu.
Dai CLICK dreapta pe fisierul care vrei sa il deschizi ->Proprietati->si aici alegi cu ce program vrei sa deschizi acel fisier, dar tu alegi Windows media.
Si el o sa isi selecteze automat toate fisierele care sunt compatibile cu windows media.

1 răspuns:
| zozo74 a răspuns:

Foarte posibil ca nu il aveti instalat in acest caz se recomanda or instalati un soft nou sa va cautati altul pe net(sau lasati win sa caute ) Bafta!