| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare dau funda:am windows 7 si mi-am instalat o tema de pe net iphone dar cred ca am instalat sistemul ios 5.in loc sa imi apara cand, mi se porneste calculatorul windows 7 imi apare ios 5 nu stiu ce s-a intamplat oare mi-am instalat ios 5 peste windows 7? ca mai am toate programele si cele de exemplu windows media player

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai instalat o tema de iPhone pentru windows 7 si asa arata!

3 răspunsuri:
| Caroline07Forbes a răspuns:

Stiu ca raspunsul meu nu este tocmai cel mai util, dar eu as intreba un specialist. Din ce oras esti? Te poti duce la unul dintre magazinele Unitech. In orice caz, vorbeste cu parintii tai

| 1HalfOp a răspuns:

Auzi 7 l-ai luat cred ca fara licenta.Nu e treaba de la tema aia. daca windowsu e fara licenta si ai bagat upgradari automate. te prind astea de la windows 7 si iti sterge windows.e ceva legat de safe mode nop? baga florinignat57@yahoo.com si vb bft. funda? pliz

| andradaXXXXfrumusikaXXXXtaXXX a răspuns:

Pai poti sa stergi tema aia si poate o sa mearga mai bine :*