| Deny_8224 a întrebat:

De ce nu imi merge touch screen`u la telefon? Va rog raspundeti sunt disperata crying

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Danutza_7108 a răspuns:

Buna...prima data cand mi-am luat telefon cu touch screen imi mergea insa, foarte greu.Scria ca pe ecran trebuie sa aiba o folie insa acea folie era pusa foarte atent caci abia am observat-o peste cateva zile dupa ce am luat telefonul. Uita-te atent poate ai si tu folie pe el daca nu da-l inapoi de unde l-ai luat.Ma gandesc ca ai luat cu garantie telefonul.