| Ambasada a întrebat:

De ce nu ma lasa sa imi mut pozele de pe album pe "fotografii de profi" [album]?straight face Despre facebook este vorba rolling on the floor

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Trebuie ca pozele să fi fost puse ca poze de profil. Nu au ce căuta în albumul profil dacă nu au fost puse niciodată ca poze de profil.

| DragoStefaN a răspuns:

Nu poti muta fotografii dintr-un album oarecare in albumul "fotografii de profil". Acolo sunt numai fotografiile introduse cand ti-ai schimbat fotografia de profil.

Pentru a iti pune o poza dintr-un album ca fotografie de profil, sub poza ai un link "Adauga ca fotografie de profil".