| DamiPapucii a întrebat:

Cand trimit un raspuns la cineva de pe toti pentru unu imi apare asta ce sa fac?
Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici
Ce e asta!

3 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Buna,yoanna!
Este limpede ca nu ti-ai confirmat inregistrarea pe TPU.Din ziua in care te-ai inregistrat, cei de la TPU ti-au trimis un mesaj de confirmare.Du-te in emailul tau si cauta bine atat in imbox, cat si in spam.Acolo se afla mesajul de la TPU.Se confirma cu un singur click.O data confirmat, nu vei mai avea deloc probleme si vei putea raspunde.Mi s-a intamplat si mie acest lucru!
Bye!

| InnaaYY a răspuns:

Trebuie sa confirmi ca adresa de messenger cu care te`ai inregistrat este corecta. Pentru asta dai pe clic aici si intri pe acea adresa. Apoi vei primi un email si trebuie sa intrii pe un link. Dupa care iti va arata ca adresa a fost confirmata.
fundita?

| bia_4582 a răspuns:

Da "click aici " (adica acolo ) si vei primi un e-mail... intri pe id...la e-mailuri si dai un click pe e-mailul de le TPU si acolo gasesti un link. intri pe link-ul acela si gata! :X vreau fundita