| Farcas a întrebat:

De ce nu pot trimite mesaj privat niciunui utilizator TPU? De fiecare data imi zice asta >--- Atentie!
Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail.
In acest scop, un e-mail a fost trimis la adresa addicted2_dream@yahoo.com. In cazul in care e-mailul nu figureaza in Inbox, iti sugeram sa verifici si in folderele de Spam / Bulk.

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Anunta admin-ul.
http://www.tpu.ro/contact

2 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu trebuia sa-ti faci email-ul public.Chiar si Raluca(admina) a zis ca nu e recomandat sa il postezi.
Primirea email-ului de confirmare dureaza mai mult dar il vei primi.

| Dara a răspuns:

Va veni si e-mailul de confirmare. Mai dureaza putin, nu apare chiar imediat, asa ca ai rabdare. Odata confirmat, la urmatoarele mesaje nu va trebui sa repeti procedura.