| ღNameღ a întrebat:

De ce pe mine ma plac doar baietii care nu au avut prietena pana acum.Toti dar toti imi zic ca sunt frumoasa dar eu ma CRED urata rau de tot, foarte urata. Ce sa cred, sunt >urata
am parul drept, ochii caprui, port ochelarii cand vreau, dinti perfecti, look tare dar cam 6 cosuri mici rosii pe fata si 2 langa nas negre,
SUNT URATA!

8 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Nu esti urata, esti proasta
o sa mori singura nestiind ce e iubirea, hai pa

| cristi202 a răspuns:

Este o vorba: "orice fata isi are farmecul ei". Daca ai fi urita, nu te-ar place nici un baiat. Faptul ca te plac "doar baietii ce nu au avut prietena" e un plus, asta dovedeste ca esti frumoasa (care baiat s-ar uita la o fata urita?!?).
Mi-ar place sa iti vad fetisoara, pentru ca, cu siguranta ar iesi un portret superb daca m-as pune sa il fac.

| BOOBZen a răspuns:

Daca ai cosuri si puncte negre nu inseamna ca esti urata,eu daca te imaginez asa esti chiar frumoasa,sa stii ca e la moda sa porti ochelari,deci esti si in trend,sunt mai ales misto ochelari deeia gigantici,eu vad ca adolescentelori li se pare cool,eu asa le-am vazut,deci esti si la moda,daca ai cosuri nu esti urata,toata lumea are la un moment dat,si baietii te=or placea ca li se pare de gasca persoana care esti,si o fata cool, cum sa fii urata daca tu zici ca ai look tare, poate de asta te-or placea.
Eu acum am vazut intrebarea si am zis sa-ti raspund

| behappy a răspuns:

Nu stiu cat de urata esti.dar. cert e ca iti place sa ti se spuna ca esti frumoasa.prea multa modestie e enervantawinking

| Adryan28 a răspuns:

Probabil... ai tu un farmec al tau sau... ceva care lor le place happy

| Emmmiii a răspuns:

Buna! In primul rand STAI ASA! Multe fete se considere urate dar de fapt ele sunt cat se poate de frumoase cred ca asta e si cazul tau, ai o parere rea desprea aspectul tau, trebuie sa ai mai multa incredere in tine.Nu esti urata! Cosurile trec, daca nu-ti place parul il poti schimba cand doresti iti poti schimba imaginea dupa voia ta poate ai vrea sa schimbi ceva dar tine minte NU esti urata, asa crezi tu sunt sigura ca nu e asa happy si in legatura cu baieti ...hmmm zici ca nu au avut prietena.De unde sti exact lucrul asta? si daca e asa poate ei vad la tine ceva ce in alte fete nu au vazut si te consider putin mai specialal decat celelalte si ar trebui sa apreciezi lucrul asta ^.^ Iti doresc mult succes!happy

| iulik1994 a răspuns:

Pfff...la tine problema cea mai mare e cu cosurile, asa-i? un baiat nu vede intotdeauna cosurile, crede'ma.esti frumoasa.ascultati prietenii.sa ai o seara faina.big grin

| Robert7ian a răspuns:

Pe tine te plac baietii care n-au avut prietena fiinda >Au avut gagica sau daspartit ""si nu vor sa mai sufere din cauza fetelor EXEMPLUL MEU