| Xenoverse a întrebat:

De ce sunt putine locuri de munca pentru oameni cu handicap in tara noastra?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce astepti intr-o tara condusa tot de handicapati?

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt putine, pentru ca avem putini handicapati!
Peste tot in lume este la fel, nu doar in Romania.
Nu se ia in considerare cei cu handicap sever, deoarece sunt incapabili sa munceasca.

| gabicoo a răspuns:

Cum puține?
Dar despre functiile din parlament și din guvern ce zici?
De consilierii locali/județeni ce zici?
De locurile de muncă din instituțiile statului ce poți spune?
Sunt ocupate de oamenii cu handicap de la diversele partide care ne conduc. Nu?
;(

| Xenoverse explică (pentru gabicoo):

Dragnea si restul sunt si ei cu dizabiliati de aceea merge tara asta merge asa bine happy-

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xenoverse):

Dragnea si cu restul au dizabilitati mintale. laughing

| Mynameis93 a răspuns:

Pentru că asta-i România în timpul centenarului şi nu numai ^_^