| rolly3342 a întrebat:

De fiecare data cand intru intr-un folder, imi da eroare de la windows explorer laughing. de ce?

9 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Virusi sau registrii distrusi. E necesara o formatare sau reparare de windows. happy

| RazvanHDd a răspuns:

E internet explorer. la ce altceva te astepti de la el?
instaleasa-ti google chrome/mozilla firefox si dezinstaleaza explorerul... daca nu merge. nu stiu ce are.

| Zmantana a răspuns (pentru RazvanHDd):

Ba desteptule el zicea de WINDOWS EXPLORER nu Internet Explorer "open your eyes!"

| RazvanHDd a răspuns (pentru Zmantana):

Aha. nu am fost atent, sorry.

| Zmantana a răspuns (pentru RazvanHDd):

Se intamplawinking

| rolly3342 explică (pentru RazvanHDd):

Esti nebun ba? tu nu stii ce e ala windows explorer? cica internet explorer...laughing), nu te baga daca nu stii.

| RazvanHDd a răspuns (pentru rolly3342):

Tu nu citesti toate commurile? am spus ca nu am fost atent cand am citit.GOD...

| rolly3342 explică (pentru RazvanHDd):

Aha...

| Zmantana a răspuns:

Sunt mai multe motive care ar putea cauza problema ta:
1. Ai un virus.
2. Windows Explorer este corupt, are o eroare ceva...

Recomandari:
1. Un antiviruswinking
2. O reinstalare de zile mari...

Nu ai fost destul de explicit in ce consta eroarea ta, si la ce foldere iti da eroare...